Referencje

"Współpraca z panem Jarosławem charakteryzowała się rzetelnością, terminowością oraz gotowością do podejmowania nowych, często innowacyjnych działań. Wiele z wspólnych działań zakończyło się sukcesem"
Prezydent Miasta Piły
"Sesje dialogowe oraz wiedza pana Jarosława Wypyszyńskiego pomogła am ukierunkować wiele działań społeczno-ekonomicznych. W związku z owocną współpracą rekomendujemy współpracę z panem Jarosławem Wypyszyńskim, ze względu na kompleksowe i profesjonalne podejście. "
Gmina Powidz
"Z czystym sumieniem polecamy szkolenia prowadzone przez Firmę JW Profit, są one prowadzone w duchu naszych potrzeb i krojone pod nasze oczekiwania."
Stowarzyszenie „Mieszkańców Gminy Gołuchów”
Polecam współpracę z firmą Jarosław Wypyszyński Profit . Jest to firma, z którą współpracujemy od lat realizując działania szkoleniowe, eksperckie -dotychczas były to działania dla nas bardzo owocne (...)
Gmina Dąbie
Pierwszy raz od dawno skorzystaliśmy z oferty, gdzie firma szkoleniowa oferuje praktyków szkoleniowców, a nie tylko szkoleniowców. Szkolący, to osób mające ogromne doświadczenie kulinarne w swoich dziedzinach. 
United Chicken
"Firma JW profit odbywa z nami dziesiątki godzin szkoleń, za każdym razem udało się zrealizować temat merytorycznie, zapewnić profesjonalnego trenera oraz zapewnić kompleksową usługę gastronomiczno-logistyczną. " 
Woz-trans (Firma spedycyjna)
"Szkolenie Formalno-prawne aspekty zakładania i funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej - zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, na wysokim poziomie merytorycznym- II edycja szkoły dla menadżerów Ekonomii Społecznej organizowanej dla Caritas Archidiecezji Gdańskiej."
Caritas Archidiecezji Gdańskiej
"Szkolenie wyróżniało się ciekawą formą, wysoką wartością merytoryczną oraz profesjonalizmem. "
Fundacja Parasol z Bytowa
Usługi JW Profit oceniamy wysoko. Dlatego polecamy współpracę z tą firmą w dziedzinie poradnictwa specjalistycznego. 
Monar-Markot (Pilskie Centrum Pomocy Bliźniemu)

JW Profit

Kontakt

Jarosław Wypyszyński

tel. 518 359 273

ul. Kalinowa 1
62-025 Siekierki Wielkie
tel.: 533 890 091
mail: kontakt@jwprofit.pl

NIP: 7642308789     

Regon: 361571243

 

Profil Facebook